Dream teams

  • Round 1
     

    Dukadin
     

    Kovacic
     

    Dontsov

    Baiye
     

    Nemeth

    Gashi

    Dudl

    Vankerkhoven
     

    Verwerft

    Cornette

    Cipollina Adri.
  • Round 2
     

    Klaric
     

    Gargalatzidis
     

    Jaworski

    Pócsik
     

    Aidonidis

    Németh

    Tsela

    Csala
     

    Dimitriou

    Fekete .

    Zadereyko
  • Round 3
     

    Klaric
     

    Birke
     

    Tzovaras

    Nikolic
     

    Bozzi

    Crnko

    Modric

    Sadiku
     

    Markovic

    Resic

    Majkic
  • Round 4
      

    Zlicic
      

    Csoboth
     

    Silchenko
     

    Pijnenburg
     

    Zekaj
     

    Ragipovic
     

    Cifci

    Dimitriou
     

    Tooren van.

    Leshchuk

    Opyrchal
  • Round 5

    Klaric
     

    Hadzic
     

    Veladzic

    Jovanovic
     

    Sedlácek
     

    Lepinjica

    Dudl

    Pedetta
     

    Plechaty

    Tvaroh

    Majkic
  • Round 6
     

    Kovacevic
     

    Frydek
     

    Jovanovic

    Dudl
     

    Santek

    Crnko

    Vidovic

    Srok
     

    Plechaty

    Ivancevic

    Majkic
  • Tournament

    Kovacevic
     

    Klaric
     

    Frydek

    Jovanovic
     

    Zekaj
     

    Crnko

    Dudl

    Pedetta
     

    Plechaty

    Ivancevic

    Pilipovic

News

Media


Round 6

(HUN) Ferencváros (U16) 1 : 1 Brabant United (NED)
Budapest – 2016.04.21 – 10:00 – (4-5 on penalties)
(ITA) U.C. Sampdoria 4 : 1 Wisla Krakow SA (POL)
Budapest – 2016.04.21 – 11:30
(SLK) FK Senica 0 : 3 FK Sarajevo (BIH)
Budapest – 2016.04.21 – 14:30
(UKR) Karpaty Lviv 2 : 0 NK Maribor (SLO)
Budapest – 2016.04.21 – 16:00
(BEL) Club Brugge KV 2 : 1 SK Sturm Graz (AUT)
Budapest – 2016.04.29 – 9:30
(GRE) PAOK FC 2 : 0 Ferencváros (U17) (HUN)
Budapest – 2016.04.29 – 11:00
(SRB) FK Vojvodina 1 : 1 Partizan Belgrade (SRB)
Budapest – 2016.04.29 – 13:00 – (4-2 on penalties)
(CZE) Sparta Praha 1 : 3 HNK Rijeka (CRO)
Budapest – 2016.04.29 – 14:30

Statistics

Point Gr pts
HNK Rijeka B 6+9
AC Sparta Praha D 5+6
FK Vojvodina C 4+6
Partizan Belgrade A 3+3
PAOK FC A 7+6
Ferencvárosi TC (U17) D 5+3
Club Brugge KV B 9+3
SK Sturm Graz C 9+0
FK Karpaty Lviv A 2+9
NK Maribor A 2+6
Brabant United C 4+6
Ferencvárosi TC (U16) B 3+3
FK Sarajevo D 4+6
FK Senica C 0+3
U.C. Sampdoria D 1+3
Wisla Krakow SA B 0+0